השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

  מנטליסט

  אלי אלתר, מנטליסט ואמן חושים הכולל במופעיו מנטליזם ואומנות טלפתיה, מבצע קסמים מנטלים שונים כגון: כח המחשבה, קריאת שפת גוף ועוד. במהלך הופעותיו משלב אלי אלתר את הקהל באפקטים שונים הנועדים לקריאת מחשבותיהם של הקהל, אותם הוא יבצע בצורה מושלמת ומעוררת התפעלות.

  עולם הקסמים הוא עולם רחב היקף. ישנם קוסמים סטנדרטיים המבצעים קסמים שגרתיים המתבססים על זריזות ידיים ועוד וישנם תחומים מיוחדים יותר כגון: אמן חושים, מנטליסט, אמן טלפתיה ועוד. אמן חושים לרוב יכלול במופעו קסמים מעולם המנטליזם ואת קסמי הטלפתיה וההשפעה. אם אתם עורכים מסיבה כלשהי או כל סוג של אירוע ואתם מחפשים מופע ייחודי, שיהווה את התוכן החוויתי והמעניין ביותר עבור אורחי האירוע שלכם ועבורכם, כדאי שתבחרו במנטליסט, אשר יהפוך את האירוע שלכם לאירוע מושלם.

  מיהו מנטליסט?

  מנטליסט הוא אדם המבצע קסמים מעולם המנטליזם הנוגעים לקריאת מחשבות, כח ההשפעה  מציאת חפצים שונים מוחבאים ועוד מגוון קסמים מעין אלו. המנטליסט מכיר את תחום הפסיכולוגיה, יודע כיצד לקרוא שפת גוף של אדם העומד מולו וכיצד לפרש הבעות פנים שונות. בהתאם לידע הכולל שלו בתחומים הללו, יוכל המנטליסט לבקש מאדם לחשוב על מספר כלשהו ולאחר מכן לומר לו על איזה מספר חשב או לגלות מילה כלשהי עליה מישהו מהקהל חשב או למצוא חפץ אשר הוא ביקש מלכתחילה להחביא. מנטליסט הוא סוג של קוסם, המבצע קסמים פסיכולוגיים, המותירים את הקהל שלו לא פעם המום ונרגש ובעיקר לא מבין כיצד הוא עשה זאת. אם אתם מחפשים מנטליסט לאירוע שלכם, כדאי שתבחרו את הטוב ביותר בתחום זה.

  אלי אלתר – אמן חושים איכותי, מיוחד ומקצועי

  אין ספק שבכדי שההופעה של המנטליסט תהיה מושלמת, יש לבחור במנטליסט בעל גישה מיוחדת לקהל, אשר יודע כיצד לרתק, להפנט וליצור בהם סקרנות, התרגשות ומתח.

  צרו קשר עם אלי אלתר ותוכלו להפוך את האירוע שלכם לאירוע בלתי נשכח.

  חברות לקידום אתרים בישראל חברות לקידום אתרים בישראל