השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

אמן טלפתיה

אמן טלפתיה אלי אלתר

"הדהים את הקהל פעם אחר פעם ותרם רבות להצלחת האירוע"- HP Israel

"המופע היה מרתק מהנה סוחף וייחודי"- אוצר החייל

"מקצוען אמיתי"- IBM

אם אתם מתכננים סוג של אירוע חברתי, אמן חושים יום הולדת למבוגרים, אמן חושים לערב גיבוש חוויתי ומגבש לעובדים, מפגש חברים, או עורכים אמן חושים לבר מצווה או בת מצווה לילדכם האהוב ומחפשים את האטרקציה  אשר תהפוך את הערב או האירוע כולו למיוחד מעניין ומרגש,  אמן טלפתיה הוא ללא ספק הדבר הטוב ביותר שתוכלו לבחור בו.

מהו אמן טלפתיה?

אמן טלפתיה להבדיל מקוסם מבצע במהלך הופעותיו בעזרת טכניקות שונות קסמים העוסקים בקריאת מחשבות והשפעה. על ידי כח שכנוע מסוגל אמן הטלפתיה לקחת את הקהל אל מחוז הדמיון והלא נודע, לכופף מתכות ואת המציאות, ליצור אינטראקציה מיוחדת עם אדם ספציפי מהקהל ועוד שלל קסמים מיוחדים ומפתיעים. לרוב, אמן הטלפתיה יכלול בהופעותיו גם קסמים מיוחדים כגון הסתברויות בלתי הגיונית חיזויים בלתי אפשריים ועוד. אמן טלפתיה חייב להיות אמן היודע כיצד לבצע הופעה אשר במהלכה הקהל משתתף באופן פעיל, בכדי להפוך את המופע לדבר אישי אשר נוגע בחייו של כל אחד ואחת מהקהל. אין ספק שגישה לקהל ויכולת להפוך את המופע לחווייתי ומרגש על ידי הוספת מתח ודרמה בהצגת כל קסם כדבר מיוחד מאין כמותו, הופכת את אמן הטלפתיה לדבר האטרקטיבי ביותר לכל סוג של אירוע באשר הוא.

אמן טלפתיה וחושים

אמן טלפתיה אלי אלתר

אם אתם מחפשים אמן טלפתיה מיוחד ואיכותי עבור כל מטרה הכירו את אלי אלתר. אלי אלתר, מאמין בחיבור בין קסמים באופן ספציפי לכל אדם. המופעים של אלי אלתר הם מופעי טלפתיה מיוחדים, אשר רלוונטיים לכל קהל כאשר הוא מופיע בפניו בצורה ייחודית המותאמת בעיקר להם.

הבחירה באלי אלתר, כאמן חושים ואמן טלפתיה עבור האירוע שלכם, תספק לאירוע את התוכן הטוב ביותר. אלי אלתר יהפוך את האירוע לאירוע אשר יותיר חותם משמעותי אצל כל מי שנמצא בו לאורך זמן רב.

*המופע והאפקטים מותאמים לתוכן האירוע.

*מתאים גם לקהל שומר מסורת.

ליצירת קשר: 050-6399914

חברות לקידום אתרים בישראל חברות לקידום אתרים בישראל