השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

  קוסם למבוגרים

  קוסם למבוגרים אלי אלתר – אמן חושים למגזר העסקי והפרטי 

  אלי אלתר במופע על חושי בסגנון "מנטל -מג'יק" למבוגרים המותאם לערבי חברה גדולים ועד ימי הולדת אינטימיים, משלב קסמים ברמות הגבוהות ביותר וקסמי מנטליזם יחדיו למופע שכולו פליאה ותדהמה.

  בתוך המופע, אלי משלב אפקטים כגון: קריאת מחשבות "טלפתיה",קריאת שפת גוף, יכולת ההשפעה על האנשים בהחלטות ובתחושות,קסמי קלפים לא הגיוניים בעליל וחיזויים בלתי אפשריים אשר יקחו חלק במהלך המופע ויצרו פליאה, התרגשות ותדהמה במוזמנים. 

  אפשרות נוספת: מופע בתנועה -"קלוז אפ"  שבו למעשה מתנהל מעבר בין האורחים בקבלת הפנים ובין המנות בקסמי אחד על אחד.

  עוד אפשרות: ביצוע הנחייה מלאת קסמים וטלפתיה כאשר בעצם בין דיבור לדיבור, יש אפקט מיוחד שמעיר את כל הקהל מחדש בעזרת תדהמה נוספת אשר הם לוקחים בה חלק.

  קוסם למבוגרים

  מדוע קוסם למבוגרים?

  אם שאלת את עצמך איך נכניס תוכן לאירוע שיהיה מכובד מצד אחד אבל מעניין וחוויתי מהצד שני?

  קוסם למבוגרים נותן את הפתרון המושלם ביצירת ערך לאירוע אשר בו הקהל לוקח חלק ונהנה מחוויה שידברו עלייה כאשר כל זה קורה באווירה מבדרת קלילה ומהנה שתשאיר בסוף המופע טעם של עוד גם שנים אחרי.

  הופעתי בפני מאות אנשים בין עם זה ערבי גיבוש חברות וימי הולדת אינטימיים משפחתיים.

  קוסם למבוגרים - אלי אלתר

  על מופע קוסם למבוגרים:

  המופע הינו אינטראקטיבי בשילוב מלא של הקהל במהלך המופע

  המופע  משלב אפקטים הקשורים באופן ישיר לבעל/ת השמחה

  משך זמן המופע הינו 50 דקות של תדהמה

  קוסם למבוגרים ואמן חושים אלי אלתר

  לרשימת המלצות:

  נא ללחוץ כאן

  התקשרו עכשיו לשמוע פרטים נוספים.

  קוסם למבוגרים - מופע מרתק ומסעיר

  בניגוד לקסמים לילדים, מופע של קוסם למבוגרים מאתגר הרבה יותר. הרי רמת ההבנה והקשב של מבוגרים היא מפותחת הרבה יותר. למעשה, מדובר במופע מרתק, מסקרן ומסעיר לאורכו הקסמים השונים המתבצעים הם מורכבים – ומתבססים בין היתר על פראפסיכולוגיה וקריאת מחשבות. לפרטים נוספים, אתם מוזמנים לפנות אל אלי אלתר. זהו אמן החושים והטלפתיה מהמובילים בארץ, והוא מתמחה בתחום קריאת המחשבות וההשפעה. לכל אירוע עסקי או משפחתי, מוזמנים לפנות אל אלי אלתר.

  קוסם למבוגרים – להפוך כל אירוע למיוחד ושובר מוסכמות

  לשלוף שפן מהכובע? כאשר אנו שומעים את המילה "קסמים" עולות לנו לראש אותן התמונות. בפועל, מדובר בטריקים מוכרים המיועדים לרוב לילדים. כאשר אנו מדברים על קוסם למבוגרים, הכוונה היא למופע מורכב הרבה יותר, הכולל טריקים וטכניקות מיוחדות. במילים אחרות, עבודתו של קוסם לקהל הבוגר כוללת הרבה מעבר לפעולות זריזות ידיים ואחיזת עיניים. בין היתר, מדובר ברמת ביצועים חדשנית ומסקרנת לא פחות ואף יותר – בתחום הטלפתיה, הפראפסיכולוגיה וכן הלאה. היתרון במופע קסמים למבוגרים, לצד האתגר שהוא מציג לקהל, הוא התאמתו הרבה לסוגי אירועים רבים. החל מאירועי חברה, ערבי גיבוש, הרמת כוסית בפסח ובראש השנה, ימי הולדת לבני הזוג או להורים ועוד – מדובר בפתרון מומלץ לאירועים ולחגיגות שונים. בשלב זה, על מנת לוודא כי האירוע הקרוב שלכם לא סטנדרטי או בנאלי, אלא מעניין ושובר מוסכמות, מומלץ לפנות אל קוסם; אמן המנוסה בהופעות מול מבוגרים. כך, תתקבל התוצאה הטובה ביותר, ולשביעות רצונכם.

  קוסם למבוגרים לימי הולדת

  מופע קסמים למבוגרים הינו מופע המיועד לקהל מעט יותר קשה מזה הכולל ילדים. בהתאם, הפעולות השונות המתבצעות במופע הן מתעתעות הרבה יותר – וגורמות לסקרנות רבה בקרב הצופים. מתעניינים במופע קסמים למבוגרים לכבוד יום הולדת? מעדיפים מופע על במה? אולי תרצו מופע קלוז אפ? זהו הזמן ליצור קשר עם אלי אלתר. אמן חושים וטלפתיה זה מחזיק בניסיון רב בהופעה מול קהלים שונים ומגוונים.
  חברות לקידום אתרים בישראל חברות לקידום אתרים בישראל