השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

  אמנות חושים מושגים בסיסיים

  אמנות חושים הוא שם כולל לאפקטים של קוסמים ומנטליסטים

  מעניין אותך להתחיל וללמוד או לפחות להכיר את אמנות החושים? אז הנה כמה מושגים בסיסיים:

  אמנות חושים ועולם הקסמים אלו תחומי עניין רחבים הכוללים בתוכם הרבה קטגוריות ותתי נושאים, אם תרצו לקחת בהן חלק להלן כמה מילות מפתח:

  זריזות ידיים: עולם שלם של מטבעות, קלפים, טבעות, חבלים, מטפחות שעליהם מבצעים קסמים כגון העלמה והופעה של חפצים,מעברים בלתי אפשריים ועוד, אפשר לומר שזה הרבה דברים קטנים שעושים וואו ממש גדול!

  ריחוף וכל הקשור למונח של טלאקינזיס – (העברת חפצים בעזרת כח המחשבה/רוח/ישות/מה שתחליטו לספר לקהל..)

  "תורת הבריחה": היכולת להשתחרר ולברוח במהירות שלא תעלה על הדעת, מוכר מאוד בזכותו של הודיני.. היחלצות מאזיקים/חבלים ועוד.

  "קריאה קרה": טכניקה שלומדים ומשננים עד שנהפכת להיות אינטואיטיבית הנותנת לאדם שמולך את התחושה שאתה מכיר אותו יותר טוב מכל אדם אחר – כל מי שקורא בקלפים או בקפה אשפים בתחום.

  מנטליזם – זהו למעשה התחום העיקרי שבו עוסק כל מי שמגדיר את עצמו אמן חושים לעומת קוסם ,כל מה שקשור לכח ההשפעה על איש או קבוצה של אנשים בעיקר על ידי כפייה של רעיון ומחשבה, כמו כן השפעה מוחשית על המציאות בעזרת הדמיון.

  היפנוזה – חופף בחלקו למנטליזם אך ההשפעה היא לרבדים היותר עמוקים של האדם-לא חוקי בארץ כאמצעי בידור, ברחבי העולם נפוץ מאוד במופעים.

  כל קטגוריה דורשת הרבה אימון, יכולת משחק ולעיתים קרובות שליטה בקהל ויכולת הטעיה.

  כדי ללמוד  איך להיות אמן חושים או קוסם תידרש לך סבלנות משום שזהו גם תהליך של צבירת ידע מצד אחד והיכולת ליצור כימיה טובה עם אנשים מהצד השני כך שלדעת איך עושים את הטריק לא הופך אותך להיות עם המסוגלות לעשות זאת.

  אמן חושים טוב מצליח להעביר את המסר שהוא לא בא לשקר עלייך אלא להיפך להראות את האמת שלו והיא לקחת אותך יד ביד לעולם של תדהמה והנאה מהלא נודע.

  במידה ונדרשת עצה וכיוון צרו קשר – אני זמין בשמחה

  המאמר- אמנות חושים מושגים בסיסיים נתן לך כיוון? רוצה לשמוע וללמוד עוד?

  למאמר – איך לקרוא מחשבות?

  אלי אלתר: 050-6399914

  חברות לקידום אתרים בישראל חברות לקידום אתרים בישראל